Σάββατο, 15 Δεκεμβρίου, 2018 | Επικοινωνία
trans gif

Ψευδιώτης στο ΑΠΟΕΛ-Σαλαμίνα - Κανονικά στους ορισμούς ο Βασίλης Δημητρίου

  07/12/2018 13:02
Ψευδιώτης στο ΑΠΟΕΛ-Σαλαμίνα - Κανονικά στους ορισμούς ο Βασίλης Δημητρίου

Ψευδιώτης στο ΑΠΟΕΛ-Σαλαμίνα - Κανονικά στους ορισμούς ο Βασίλης Δημητρίου

  07/12/2018 13:02
Η Κυπριακή Ομοσπονδία Ποδοσφαίρου ανακοινώνει τους διαιτητές, βοηθούς διαιτητές και παρατηρητές των αγώνων της 12ης  αγωνιστικής  του Πρωταθλήματος CYTA.
 
Στο (θεωρητικά) μεγαλύτερο παιχνίδι της αγωνιστικής ανάμεσα στον ΑΠΟΕΛ και τη Νέα Σαλαμίνα διαιτητής ορίστηκε ο Κώστας Ψευδιώτης, ενώ κανονικά στους ορισμούς βρίσκεται και το όνομα Βασίλη Δημητρίου, για τον οποίο ακολούθησε μεγάλο σούσουρο μετά τον αγώνα ΑΠΟΕΛ-Απόλλωνας.
 
Έχει οριστεί τέταρτος στον αγώνα της Ανόρθωσης με την Δόξα.

Σάββατο, 08.12.2018 / 17:00
ΠΑΦΟΣ FC - ΑΕΚ Λάρνακας

                Στάδιο  :              ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ
                Διαιτητής            :               Χριστοφή Τιμόθεος
                Α' Βοηθός Διαιτητής       :               Γεωργίου Παύλος
                Β' Βοηθός Διαιτητής       :               Τζιωρτζής Ομηρος
                4ος Διαιτητής    :               Κώστα Ροβέρτος
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Ξάνθου Ανδρέας

Σάββατο, 08.12.2018 / 18:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινης - ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας
 
               Στάδιο  :               N. PAPAS GROUP/ Αμμόχωστος Επιστροφή
                Διαιτητής            :               Αναστασίου Γιάννης
                Α' Βοηθός Διαιτητής       :               Βίκτωρος Σωτήρης
                Β' Βοηθός Διαιτητής       :               Εγγλέζου Νίκος
                4ος Διαιτητής    :               Τσούκκας Αβραάμ
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Δημητρίου Ανδρέας

Σάββατο, 08.12.2018 / 19:00
Ε.Ν Παραλιμνίου - ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού

                Στάδιο  :               ΤΑΣΟΣ ΜΑΡΚΟΥ
                Διαιτητής            :               Τράττου Λεόντιος
                Α' Βοηθός Διαιτητής       :               Κυριάκου Κυριάκος
                Β' Βοηθός Διαιτητής       :               Ευαγόρου Ευαγόρας
                4ος Διαιτητής    :               Νεοκλέους Νικόλας
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Γερασίμου Παναγιώτης

Κυριακή, 09.12.2018 / 16:00
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου - ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς

                Στάδιο  :               ΑΝΤ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
                Διαιτητής            :               Θεουλή Χρυσοβαλάντης
                Α' Βοηθός Διαιτητής       :               Χαραλάμπους Χαράλαμπος
                Β' Βοηθός Διαιτητής       :               Πέτρου Πέτρος
                4ος Διαιτητής    :               Δημητρίου Βασίλης
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Νικολαϊδης Χρίστος

Κυριακή, 09.12.2018 / 18:00
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας - ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου

                Στάδιο  :               Γ.Σ.Π
                Διαιτητής            :               Ψευδιώτης Κώστας
                Α' Βοηθός Διαιτητής       :               Δημητριάδης Μάριος
                Β' Βοηθός Διαιτητής       :               Καλογήρου Μάριος
                4ος Διαιτητής    :               Νεοφύτου Νεόφυτος
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Καραϊσκάκης Μιχάλης

Δευτέρα, 10.12.2018 / 19:00
ΑΕΛ Λεμεσού - ΕΡΜΗΣ Αραδίππου

                Στάδιο  :               ΤΣΙΡΕΙΟ
                Διαιτητής            :               Νικολάου Γιώργος
                Α' Βοηθός Διαιτητής       :               Σωτηρίου Μιχάλης
                Β' Βοηθός Διαιτητής       :               Μιχαηλίδης Ανδρέας
                4ος Διαιτητής    :               Φωτίου Κωνσταντίνος
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Καπιτανής Κώστας
ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ
Πίσω στην αρχή της σελίδας