Οι φωνές της ΑΕΚ για τη φάση του πέναλτι!

Η Νέα Σαλαμίνα ξεκίνησε καλύτερα στο πρώτο ημίχρονο και κατάφερε να σκοράρει με τον Κίνγκσλει στο 28’.

Η ομάδα της Αμμοχώστου πήρε προβάδισμα με 1-0, όμως, η ΑΕΚ διαμαρτύρεται για πέναλτι στη φάση του 44’ λεπτού.

Ο τηλεοπτικός φακός δικαιώνει την ΑΕΚ αφού όπως φάνηκε καθαρά ο τερματοφύλακας της Νέας Σαλαμίνας, Βεσελόφσκι ανέτρεψε τον Γιάννου μέσα στην περιοχή, όμως, ο διαιτητής, Ροβέρτος Κώστα είχε αντίθετη άποψη.

Το πρόγραμμα της 13ης και 14ης αγωνιστικής στον δεύτερο όμιλο
Η θέση της Πάφου για τα συμβόλαια Ικόκο και Τάνκοβιτς
Δόθηκαν στοιχεία και πρόσωπα για τα στημένα στις Αρχές-Νέο καμπανάκι για τα δυο ματς που μπήκαν 21 γκολ
Κορυφώνεται η αγωνία για τον πρωταθλητή-Ψάχνει νίκη Ευρώπης η Ομόνοια, παίζει τα ρέστα του ο Άρης