Αγωνίστηκε για ένα ημίχρονο ο Νεόφυτος Μιχαήλ στο φιλικό του Αστέρα

Στην αρχική εντεκάδα του Αστέρα βρέθηκε ο Νεόφυτος Μιχαήλ, σε φιλική αναμέτρηση που πραγματοποιήθηκε στην Τρίπολη χθες (17/8) με την ομάδα του Παναιτωλικού

O Κύπριος διεθνής τερματοφύλακας αγωνίστηκε για ένα ημίχρονο διατηρώντας ανέπαφη την εστία του, στο τελευταίο φιλικό της ομάδας του, πριν την της πριν από την έναρξη της Super League 1.

H ομάδα της Τρίπολης ηττήθηκε με 2-0, αφού στο 57’ ο Λουσέρο άνοιξε το σκορ και έξι λεπτά αργότερα ο Μπαϊρόβιτς, με κοντινό σουτ διαμόρφωσε το τελικό αποτέλεσμα.

Άρχισε την προετοιμασία της για τους αγώνες με Λετονία και Σερβία η Εθνική
Νίκησε την Ανόρθωση και πιέζει τον ΑΠΟΕΛ η ΑΕΚ
Επικράτησε της Νέας Σαλαμίνας και έφυγε νικητής από το Δασάκι ο Εθνικός
Η Ανόρθωση υποδέχεται την ΑΕΚ στο «Παπαδόπουλος»
ΒΙΝΤΕΟ: Δέχθηκε παφίτικο χαστούκι ο Άρης και πέταξε την τεράστια ευκαιρία για κορυφή
Έντονος ο Σα Πίντο-«Ρώτησα τον διαιτητή για ένα σπρώξιμο του Τομανέ και μου είπε ότι δεν τον κάλεσε το VAR»
Η πρώτη αντίδραση του Αναστασίου μετά τη νίκη επί του ΑΠΟΕΛ
Βασίλισσα στο αιώνιο η Ομόνοια μείωσε στο -5 από την κορυφή και έβαλε σε μπελάδες τον ΑΠΟΕΛ
Με αυτούς παρατάσσονται Πάφος και Άρης στο Στέλιος Κυριακίδης
BINTEO: Το πέναλτι που κέρδισε η Ομόνοια μέσω VAR και το γκολ του Στεπίνσκι που σίγησε το ΓΣΠ