Σάββατο, 30 Μαΐου, 2020 | Επικοινωνία
trans gif

O άρχοντας που ορίστηκε στο ΑΕΚ-ΑΠΟΕΛ

  07/02/2020 12:05
O άρχοντας που ορίστηκε στο ΑΕΚ-ΑΠΟΕΛ

O άρχοντας που ορίστηκε στο ΑΕΚ-ΑΠΟΕΛ

  07/02/2020 12:05

Η Κυπριακή Ομοσπονδία Ποδοσφαίρου ανακοινώνει τους διαιτητές, βοηθούς διαιτητές και παρατηρητές των αγώνων της 19ης αγωνιστικής  του Πρωταθλήματος CYTA.

Σάββατο, 08.02.2020 / 17:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας - ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμ/στου
                Στάδιο  :               ΜΑΚΑΡΕΙΟ
                Διαιτητής            :               Σωτηρίου Λούκας
                Α' Βοηθός Διαιτητής       :               Χαραλάμπους Χαράλαμπος
                Β' Βοηθός Διαιτητής       :               Δημητριάδης Μάριος
                4ος Διαιτητής    :               Στρούθου Ανδρέας
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Ιωάννου Μιχάλης

Σάββατο, 08.02.2020 / 19:00
ΑΕΚ Λάρνακας - ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
                Στάδιο  :               AEK ARENA
                Διαιτητής            :               Νικολάου Γιώργος
                Α' Βοηθός Διαιτητής       :               Σωτηρίου Μιχάλης
                Β' Βοηθός Διαιτητής       :               Πέτρου Πέτρος
                4ος Διαιτητής    :               Νεοκλέους Νικόλας
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Αργυρού Μιχάλης

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΔΩ: «Η Ομόνοια παίζει το καλύτερο ποδόσφαιρο, στον ΑΠΟΕΛ λείπει η ταχύτητα»

Κυριακή, 09.02.2020 / 16:00
ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας - ΕΘΝΙΚΟΣ Αχνας
                Στάδιο  :               Γ.Σ.Π
                Διαιτητής            :               Φελλάς Κωνσταντίνος
                Α' Βοηθός Διαιτητής       :               Τζιωρτζής Ομηρος
                Β' Βοηθός Διαιτητής       :               Καλησπέρας Νίκος
                4ος Διαιτητής    :               Τράττου Λεόντιος
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Καραϊσκάκης Μιχάλης

Κυριακή, 09.02.2020 / 17:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού - Ε.Ν Παραλιμνίου
                Στάδιο  :               ΤΣΙΡΕΙΟ
                Διαιτητής            :               Χριστοφή Τιμόθεος
                Α' Βοηθός Διαιτητής       :               Γεωργίου Παύλος
                Β' Βοηθός Διαιτητής       :               Γεωργίου Χαράλαμπος
                4ος Διαιτητής    :               Φωτίου Κωνσταντίνος
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Δημητρίου Ανδρέας

Κυριακή, 09.02.2020 / 18:00
ΠΑΦΟΣ FC - ΑΕΛ Λεμεσού
                Στάδιο  :               ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ
                Διαιτητής            :               Χριστοδούλου Κυριάκος
                Α' Βοηθός Διαιτητής       :               Λαζάρου Ιωάννης
                Β' Βοηθός Διαιτητής       :               Σωκράτους Κυριάκος
                4ος Διαιτητής    :               Θεουλή Χρυσοβαλάντης
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Νικολαϊδης Χρίστος

Δευτέρα, 10.02.2020 / 19:00
Ν. ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου - ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς
                Στάδιο  :               N. PAPAS GROUP – Αμμόχωστος Επιστροφή                                  
                Διαιτητής            :               Κώστα Ροβέρτος
                Α' Βοηθός Διαιτητής       :               Μιχαηλίδης Ανδρέας
                Β' Βοηθός Διαιτητής       :               Μαρίνου Μιχάλης
                4ος Διαιτητής    :               Αργυρού Μ. Ανδρέας
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Ξάνθου Ανδρέας

 ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΔΩ: To μεγαλύτερο όπλο του ΑΠΟΕΛ, η αδυναμία της Ανόρθωσης και ο ποιοτικός Απόλλων

Για να σχολιάσετε κάντε κλικ εδώ
 
Πίσω στην αρχή της σελίδας