ΒΙΝΤΕΟ: Ο Πίττας πήγε να σκοτώσει το παιχνίδι αλλά ο Πεχλιβάνης είχε την απάντηση

Προσπάθησε να καθαρίσει το παιχνίδι απέναντι στον Ολυμπιακό ο Απόλλωνας, με γκολ του Γιάννη Πίττα στο 78ο λεπτό του αγώνα, όμως ο Πεχλιβάνης είχε την απάντηση για τους μαυροπράσινους.

Αρχικά, μετά από κακή απομάκρυνση αμυντικού του Ολυμπιακού, η μπάλα έφθασε στα πόδια του Γιάννη Πίττα, ο οποίος έπιασε ένα δυνατό ξερό σουτ και έστειλε την μπάλα στα δίκτυα του Νεόφυτου Μιχαήλ.

Ο Πίττας, με το γκολ του εξιλεώθηκε για τη χαμένη ευκαιρία του πρώτου ημιχρόνου.

Δύο λεπτά αργότερα, μετά από μπαλιά που πήρε από δεξιά, ο Πεχλιβάνης με ψηλοκρεμαστή κεφαλιά κέρδισε τον Δημητρίου, για το 2-1.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ:

Η ενδεκάδα του Ολυμπιακού κόντρα στη Φενέρμπαχτσε
Πήρε θέση η ΕΠΟ-«Ουδέποτε ετέθη θέμα θετικού δείγματος ποδοσφαιριστή της Εθνικής»
Λέουβενμπεργκ: Πονάει ο αποκλεισμός, όμως θα προχωρήσουμε σε μια νέα σεζόν με καλύτερα αποτελέσματα
Η FIFA ενημέρωσε και επίσημα πως δεν υπάρχει θετικό δείγμα στην Εθνική Ανδρών
Το μήνυμα του Τάνκοβιτς για την ιστορική πρόκριση-«Είμαστε στον τελικό με ψηλά το κεφάλι»
ΒΙΝΤΕΟ: Ανακοίνωσε το νέο του προπονητή ο ΑΣΙΛ