BINTEO: Το τρόπαιο της Πρέμιερ Λιγκ αλλάζει χέρια μέσα σε 11 λεπτά!

Απόλυτη παράνοια στην Αγγλία, όπου η Μπράιτον άνοιξε το σκορ επί της Μάντσεστερ Σίτι, όμως οι παίκτες του Πεπ Γκουαρντιόλα με δύο γκολ μέσα ένα δεκάλεπτο φτάνουν στο 1-2 και έχουν τον τίτλο στα χέρια τους!

Από τον Παράδεισο στην Κόλαση μέσα σε 11 λεπτά ταξίδεψε όλο το «Άνφιλντ» που βλέπει την Λίβερπουλ να προηγείται με 1-0 της Γουλβς, την ώρα που στο γήπεδο της Μπράιτον συμβαίνουν απίθανα πράγματα.

Η τοπική ομάδα με κεφαλιά του Μάρεϊ άνοιξε το σκορ στο 27ο λεπτό, όμως στην επόμενη φάση, ο Σέρχιο Αγκουέρο με άψογο πλασέ έφερε το παιχνίδι στα ίδια. Οι «πολίτες» ανέκτησαν την ψυχολογία τους και με κεφαλιά του Λαπόρτ έκαναν το 1-2 (38’), κάτι που σημαίνει ότι τη δεδομένη στιγμή έχουν στα χέρια τους τον τίτλο της Premier League.

Πηγή: sdna.gr

Υποβιβάστηκε μετά από 35 χρόνια η Φίτεσε-Δεν πληρούσε τις απαιτήσεις των κανονισμών αδειοδότησης