Αντόνιο λαμπρός την οδηγεί-Πέρασε... αέρα από την έδρα της Νόριτς η Γουέστ Χαμ

Ο απόλυτος πρωταγωνιστής για την Γούεστ Χαμ στο ματς με την Νόριτς, είναι ο Μιχαϊλ Αντόνιο καθώς ο Αγγλος φορ, πέτυχε τρία τέρματα «καθαρίζοντας» με αυτόν τον τρόπο τη νίκη για την ομάδα του.

Στο 12ο λεπτό της αναμέτρησης τα «Σφυριά» κατάφεραν να ανοίξουν το σκορ. Μετά από κόρνερ, ο Ντιόπ πήρε την κεφαλιά, βρήκε τον Αντόνιο κι αυτός μέσα από την μικρή περιοχή νίκησε τον Κρουλ, με κεφαλιά για το 1-0.

Λίγο πριν το ημίχρονο, ο επιθετικός των «σφυριών» πέτυχε και δεύτερο τέρμα στην αναμέτρηση ενώ στο 54' έστειλε την μπάλα στα δίχτυα του Κρουλ, για τρίτη φορά, πετυχαίνοντας το πρώτο του χατ-τρικ στην καριέρα του.

Πηγή: gazzetta.gr

Λύγισε τη Μαγιόρκα και… ξεμπερδεύει η Σεβίλλη
BINTEO: Πέταξαν μαχαίρι σε ποδοσφαιριστή που εκτελούσε κόρνερ στην Κολομβία
Στην επιφάνεια οι συνομιλίες για το γκολ στο clasico-«Δεν έχουμε απόδειξη ότι η μπάλα πέρασε τη γραμμή»
Η Νότιγχαμ Φόρεστ σκέφτεται να κινηθεί νομικά κατά του Sky Sports για την δήλωση του Νέβιλ περί «μαφίας»