BINTEO: Ο Μάγκλιτσα άφησε... κόκκαλο τους Γάλλους, οι οποίοι απάντησαν άμεσα!

Αποστολή στη Μασσαλία: Πέτρος Πετρή - Με την υποστήριξη της Ελληνικής Τράπεζας

Κεφάλι στο σκορ πήρε με το καλημέρα της αναμέτρησης στο Σταντ Βελοντρόμ ο Απόλλωνας κόντρα στη Μαρσέιγ.

Μετά από την ανατροπή του Καμαρά στον Σκέμπρι, ο διαιτητής της αναμέτρησης υπέδειξε ορθά την άσπρη βούλα, δείχνοντας και την κόκκινη κάρτα στον ποδοσφαιριστή των Γάλλων, με τον Μάγκλιτσα στο 8΄να είναι εύστοχος και να κάνει το 0-1 για την ομάδα της Λεμεσού.

Ένα γκολ το οποίο... σώπασε για λίγα λεπτά τους οργανωμένους οπαδούς των Μασσαλών, οι οποίοι δεν σταμάτησαν λεπτό να τραγουδούν.

Στα επόμενα λεπτά ωστόσο, ο Φλοριάν Τοβάν διαφοροποίησε τα σχέδια της κυπριακής μας ομάδας, ο οποίος με κεφαλιά από κοντά έστειλε την μπάλα στα δίχτυα του Βάλε στο 11' για το 1-1.

Νίκησε την Ανόρθωση και πιέζει τον ΑΠΟΕΛ η ΑΕΚ
Επικράτησε της Νέας Σαλαμίνας και έφυγε νικητής από το Δασάκι ο Εθνικός
Η Ανόρθωση υποδέχεται την ΑΕΚ στο «Παπαδόπουλος»
ΒΙΝΤΕΟ: Δέχθηκε παφίτικο χαστούκι ο Άρης και πέταξε την τεράστια ευκαιρία για κορυφή
Έντονος ο Σα Πίντο-«Ρώτησα τον διαιτητή για ένα σπρώξιμο του Τομανέ και μου είπε ότι δεν τον κάλεσε το VAR»
Η πρώτη αντίδραση του Αναστασίου μετά τη νίκη επί του ΑΠΟΕΛ
Βασίλισσα στο αιώνιο η Ομόνοια μείωσε στο -5 από την κορυφή και έβαλε σε μπελάδες τον ΑΠΟΕΛ
Με αυτούς παρατάσσονται Πάφος και Άρης στο Στέλιος Κυριακίδης
BINTEO: Το πέναλτι που κέρδισε η Ομόνοια μέσω VAR και το γκολ του Στεπίνσκι που σίγησε το ΓΣΠ