Τέσσερις στο ιατρικό δελτίο του ΑΠΟΕΛ
18:05 - 29 Δεκεμβρίου 2015
![5f972c6d-39de-4546-94e4-abd4849e5c10.jpg](/images/GcuDLTSWfwJYxYChhDd3XEGeYOk=/277059/width-750/5f972c6d-39de-4546-94e4-abd4849e5c10.jpg)
Ολοκληρώθηκε η προπόνηση της Τρίτης στο ΑΠΟΕΛ. Σύμφωνα με την επίσημη ενημέρωση οι Καρλάο και Στίλιτς έκαναν γυμναστήριο και ατομικό τρέξιμο. Ατομικό πρόγραμμα ακολούθησε ο Στάθης Αλωνεύτης, ενώ ο Αστίθ ακολούθησε πρόγραμμα φυσιοθεραπείας. Ο Νικόλας Ιωάννου ακλούθησε κομμάτια της κανονικής προπόνησης και οι υπόλοιποι προπονήθηκαν κανονικά.