Οπαδοί πέταξαν κότες σε ματς στην Αργεντινή (vid)

Σε  αγώνα για το πρωτάθλημα Αργεντινής, η Νιούελς Ολντ Μπόις διέλυσε 6-1 την Σαν Μαρτίν, με τον άλλοτε άσο της ΑΕΚ, Νάτσο Σκόκο, να βάζει δυο γκολ και να βγάζει μία ασίστ.

Μόλις στο 1ο λεπτό. ο Μάξι Ροντρίγκες έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα, όμως δεν μπόρεσε να χαρεί το γκολ, καθώς τραυματίστηκε και έφυγε με δάκρυα λίγα λεπτά αργότερα

Οι οπαδοί της Νιούελς βρήκαν την ευκαιρία να πετάξουν στον αγωνιστικό χώρο δυο κότες (!) με κασκόλ της Ροσάριο Σεντράλ. Τα δυο πτηνά δείχνουν σε άθλια κατάσταση και μάλιστα το γεγονός απασχολεί ιδιαίτερα την διοργανώτρια αρχή, που ετοιμάζεται να ρίξει καμπάνα στη Νιούελς.

Η Τράμπζονσπορ επιστρέφει στην Άρσεναλ τον Πεπέ
Λουίς Ενρίκε: Ήταν χαρά μου που προπόνησα τον Μπαπέ, δεν έχω να πω κάτι αρνητικό
Χάβερτς: Θα είμαι ο πιο φανατικός οπαδός της Τότεναμ την Τετάρτη
Η Άρσεναλ έχει φέτος περισσότερες νίκες από ό,τι στο αήττητο πρωτάθλημα του 2004
Πέρεθ: Η Ρεάλ τα κατάφερε κόντρα σε όλα
Μαρτίνες-«Είμαι πληγωμένος, θα ήταν όνειρο να σηκώσω το Conference League»
BINTEO: O Αντσελότι κάπνισε πούρο στην παρέλαση της Ρεάλ για την κατάκτηση του τίτλου στη La Liga
Ελπίδες στον Ολυμπιακό για νέα παρτίδα εισιτηρίων στον τελικό του Conference League
Ποστέκογλου: Μεγάλο παιχνίδι για την Τότεναμ αυτό κόντρα στη Μάντσεστερ Σίτι