«Ξεκίνησε ένας πανικός χωρίς λόγο»

«Μετά το πρώτο γκολ υπήρξε πανικός» ανάφερε ανάμεσα σε άλλα ο τεχνικός του Απόλλωνα, Σωφρόνης Αυγουστή, μετά το παιχνίδι με την Ομόνοια, στο οποίο η ομάδα του απώλεσε προβάδισμα δύο γκολ (τελικό σκορ 2-2).

«Η ομάδα μου μπήκε δυνατά στο παιχνίδι και κυριάρχησε πετυχαίνοντας δύο γκολ. Στο δεύτερο ημίχρονο ξεκινήσαμε καλά, κρατήσαμε μπάλα αλλά μετά το πρώτο γκολ ξεκίνησε ένας πανικός χωρίς λόγο.

Είχαμε την ευκαιρία στο τέλος να κερδίσουμε το παιχνίδι αλλά στην επανάληψη η Ομόνοια έκανε ένα πολύ καλό παιχνίδι και μας δημιούργησε προβλήματα. Συγκεντρωνόμαστε στο παιχνίδι της Κυριακής (σ.σ. με Καρμιώτισσα) και έπειτα θα δούμε τον επαναληπτικό στην Λεμεσό».

Η μεγαλύτερη εισφορά για τo Aντώνης Παπαδόπουλος από τον Αντρέα Πουλλαΐδη
Ενημερώνει τον κόσμο του που θα βρεθεί στο ΓΣΠ στον αγώνα με την ΑΕΚ ο ΑΠΟΕΛ
Παράνοια για τα εισιτήρια του τελικού κυπέλλου-Οπαδοί κοιμήθηκαν στο γήπεδο περιμένοντας για ένα μαγικό χαρτάκι
«Ενδιαφέρον από ομάδες του Μεξικού για τον Σα Πίντο»