Ο Ράγιος είχε κέφια... αλλά στις κερκίδες είχαν ντέρτια (pics)

Νέα νίκη δια ποδός... Ράγιος για την Ανόρθωση που ξεπέρασε εύκολα και το εμπόδιο του Εθνικού Άχνας με 2-0.

Ο Ισπανός άσος της Ανόρθωσης επιβεβαίωσε για ακόμη μια φορά πως βρίσκεται σε δαιμονιώδη φόρμα αφού καθάρισε το παιχνίδι μέσα σε τέσσερα λεπτά με δυο δικά του προσωπικά τέρματα. Ο 33χρονος έφτασε τα 10 τέρματα τη φετινή χρονιά και οδηγεί την Ανόρθωση στην κορυφή του πρωταθλήματος.

Η Ανόρθωση, έσβησε μηχανές στο δεύτερο ημίχρονο και αν ο Οκριασβίλι δεν σημάδευε το δοκάρι σε δυο περιπτώσεις τότε το σκορ θα ήταν και μεγαλύτερο. Ο Εθνικός, κατάφερε να μειώσει στο 88' με τον Χριστοφή μετά από ένα δυνατό και όμορφο σουτ έξω από την περιοχή.

Απολάυστε το πλούσιο φωτορεπορτάζ:

Αντίδραση Άρη για το πρωτόκολλο ΥΠΑΜ και ΚΟΑ-«Εμπόδιο στην ανέλιξη των νεαρών»
Τα εισιτήρια του τελικού κυπέλλου για τους οπαδούς της Ομόνοιας
Οι 40 φιναλίστ ποδοσφαιριστές για την κορυφαία ενδεκάδα της σεζόν
Δημητρίου: Κρίνονται οι κόποι των τελευταίων χρόνων, να δώσουμε το 101% για να τα καταφέρουμε
ΑΕΖ και Απόλλωνας ρίχνουν την αυλαία της 13ης αγωνιστικής
Πέρασαν νικηφόρα την αγωνιστική Εθνικός, Νέα Σαλαμίνα και Οθέλλος
Κατατέθηκε ο οκταμελής συνδυασμός Χατζηστεφάνου στην Ανόρθωση
Αυτές είναι οι ποδοσφαιρίστριες που έλαμψαν στο γυναικείο πρωτάθλημα-Κορυφαίος προπονητής ο Τσιακλής
Βγαίνει μπροστά και αφήνει αιχμές ο ΠΑΣΠ-«Ταφόπλακα στον αθλητισμό»