ΒΙΝΤΕΟ: Έφερε το παιχνίδι στα ίσα και μίλησε στον πάγκο της Ομόνοιας ο Παπουλής

Έλυσε το γρίφο στην επιθετική αφλογιστία της Ομόνοιας και έφερε το παιχνίδι στα ίσα η Ομόνοια, δύο λεπτά πριν το τέλος του ημιχρόνου, με τον Φώτη Παπουλή.

Μετά από στατική φάση, η μπάλα έφθασε στον Ελλαδίτη, ο οποίος από το ύψος του πέναλτι, πλάσαρε εύστοχα τον Βεσελόφσκι, γράφοντας το 1-1.

Μετά το γκολ, ο Παπουλής έκανε κίνηση στους συμπαίκτες του να βιαστούν, ενώ έστρεψε το βλέμμα του και απευθύνθηκε στον πάγκο των πρασίνων.
Σημειώνεται ότι αυτό ήταν το πρώτο γκολ της Ομόνοιας, έπειτα από τρία παιχνίδια.

Υπενθυμίζεται ότι η Νέα Σαλαμίνα, είχε προηγηθεί στο 8ο λεπτό με τον Ντανίλο.

Είναι τελικά πλεονέκτημα ένας ευρωπαϊκός τελικός στην χώρα σου;
Αδιόρθωτος Ουάρντα, πληρώνει ακόμη τις... αταξίες του-Παρελθόν και από τον Πανσερραϊκό
«Δέκα χρόνια από τη μέρα που έφυγε από κοντά μας ο Γιώργος Γκουγκούρης, στο δρόμο για το γήπεδο»
Η επεξήγηση της ΚΟΠ για το πέναλτι που ζήτησε η Ομόνοια στο αιώνιο
Ξεπέρασε το 65% του στόχου η οικονομική βοήθεια στην Ανόρθωση-Απήχηση σε φιλάθλους άλλων ομάδων
Βγαίνει μπροστά ο πρώην πρόεδρος της Ανόρθωσης-«Ας σταματήσουμε να κρίνουμε ποιος έφταιξε παραπάνω»
Κλείνει το κεφάλαιο Κίσσα στη Σαλαμίνα μετά από πέντε χρόνια
Δωρεάν σε ανοικτή ζώνη ο τελικός πρωταθλήματος στο ΓΣΠ ανάμεσα σε ΑΠΟΕΛ και ΑΕΚ
Αίμα και άμμος στο ΓΣΠ για το πρωτάθλημα που ισοδυναμεί με τριπλή ευκαιρία για ομίλους