ΒΙΝΤΕΟ: Η απίθανη γκολάρα του Οκριασβίλι και η κίνηση προς την κερκίδα του ΑΠΟΕΛ

Απίθανο γκολ για τον Τονρίκε Οκριασβίλι, ο οποίος με απευθείας εκτέλεση φάουλ έδωσε προβάδισμα στον ΑΠΟΕΛ, στο φινάλε του πρώτου ημιχρόνου.

Στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων, ο Γεωργιανός ανέλαβε να εκτελέσει το φάουλ από πλάγια θέση και με αρκετό φάλτσο έστειλε την μπάλα στα δίχτυα του Χριστοδούλου και έκανε το 1-0.

Ο Οκραισβίλι κατάφερε με αυτό το εξαιρετικό τέρμα να ανοίξει λογαριασμό με τη φανέλα του ΑΠΟΕΛ, αφού είναι το πρώτο που πετυχαίνει ο 29χρονος άσος.

Μάλιστα, ο Γεωργιανός κινήθηκε προς την κερκίδα του ΑΠΟΕΛ, πανηγύρισε έξαλλα το γκολ του, φίλησε το σήμα του ΑΠΟΕΛ και στη συνέχεια, πνίγηκε στις αγκαλιές των συμπαικτών του.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ:

Κλείνει το κεφάλαιο Κίσσα στη Σαλαμίνα μετά από πέντε χρόνια
Αίμα και άμμος στο ΓΣΠ για το πρωτάθλημα που ισοδυναμεί με τριπλή ευκαιρία για ομίλους
Αρνητική πρωτιά για Πάφο και Άρη για τη χρησιμοποίηση του ντόπιου ποδοσφαιριστή
Ρίχνει το μπαλάκι πίσω στην Αστυνομία ο ΑΠΟΕΛ και αφήνει αιχμές κατά της ΑΕΚ
Άκυρο Αστυνομίας στα αιτήματα ΑΠΟΕΛ και ΑΕΚ για παραχώρηση της Βόρειας
Στην τελική ευθεία η προετοιμασία της Εθνικής Παίδων ενόψει EURO U-17
«Δεν θα έλεγα ότι υποστηρίζουμε την Ομόνοια στον απόλυτο βαθμό, αλλά θέλουμε να πάρει το κύπελλο»
Αποθεώνουν Βιτάλ στη Σκωτία-«Είναι αυτό που χρειάζεται η Ρέιντζερς»