ΒΙΝΤΕΟ: Ο μικρός οπαδός της Ομόνοιας που έκλεψε τις εντυπώσεις στο Στέλιος Κυριακίδης
17:38 - 12 Μαΐου 2024
![TPA_6782](/images/6LNKt8b9N0Wq1nAuy0juFJTDsnc=/778532/width-750/2024/05/12/TPA_6782.jpg)
Την κατάκτηση του κυπέλλου από την ομάδα του, ζήτησε ένας μικρός φίλος της Ομόνοιας.
Ο μικρός φίλος των πρασίνων βρέθηκε στο Στέλιος Κυριακίδης για να παρακολουθήσει την ομάδα του κόντρα στην Πάφο και έκλεψε τις εντυπώσεις στην άδεια εξέδρα.
@proudomonoiaths KIPELLO! KIPELLO! TRIFILLARA , KIPELLO!!! itan prin na arkepsi o agonas ☘️☘️☘️🔥🔥🔥#omonoia #omonoiaaiwniaa #football ♬ original sound - proudomonoiaths
![TPA_6788](/media/images/2024/05/12/TPA_6788.width-800.jpg)
![TPA_6786](/media/images/2024/05/12/TPA_6786.width-800.jpg)
![TPA_6788](/media/images/2024/05/12/TPA_6788.width-800.jpg)
![TPA_6789](/media/images/2024/05/12/TPA_6789.width-800.jpg)
![TPA_6782](/media/images/2024/05/12/TPA_6782.width-800.jpg)