Ομόνοια: Οιωνός τερματισμού του μαύρου σερί το 1-0 στο ημίχρονο!

Η ιστορία επαναλαμβάνεται; Στο clasico της 13ης αγωνιστικής η Ομόνοια οδηγήθηκε στην ανάπαυλα προηγούμενη 1-0 του ΑΠΟΕΛ χάρη στο υπέροχο σε σύλληψη κι εκτέλεση τέρμα του Γιόρδι Γκόμεθ στο 29ο λεπτό.

Το προβάδισμα του ημιχρόνου αποτελεί καλό οιωνό για το «τριφύλλι», καθώς η τελευταία φορά που το πέτυχε σε ντέρμπι με τον αιώνιο αντίπαλο ήταν στις 6 Απριλίου 2013, όταν δηλαδή πανηγύρισε και τη μέχρι σήμερα τελευταία νίκη του (3-0) απέναντι στους «γαλαζοκιτρίνους»!

Ορίστηκε η καυτή σφυρίχτρα του μεγάλου τελικού πρωταθλήματος στο ΓΣΠ
Μη προσβάσιμα τα γήπεδα σε ΑμεΑ, πολλά παράπονα για το στάδιο Άλφαμεγα-Σειρά μέτρων από Λοττίδη
«Ο καθένας έγινε οικονομολόγος, τα 24 εκ. προέρχονται από χορηγούς και τη συμβολή των ιδιοκτητών»
Βράβευση για τον πρώτο σκόρερ του πρωταθλήματος της Β κατηγορίας, Μιχάλη Χαραλάμπους
Ο Πίττας πολυτιμότερος της Εθνικής μετά από εισήγηση του Τιμούρ Κετσπάγια
Μπεν Σιμόν για το πρωτάθλημα-«Ξέρω πόσο το θέλουν οι οπαδοί μας, το αξίζουμε»
Κορυφώνεται η αγωνία για τον πρωταθλητή στο ΓΣΠ-Ποια τα δεδομένα σε ΑΠΟΕΛ και ΑΕΚ
Δύο αγώνες για την τελευταία αγωνιστική στο δεύτερο γκρουπ-Το μόνο ενδιαφέρον ο πρώτος σκόρερ