Σπουδαίος Γιακουμάκης με ένα γκολ και δυο ασίστ σέρβιρε νίκη στην Ατλάντα Γιουνάιτεντ

Ηγέτης Γιακουμάκης οδηγεί την Ατλάντα Γιουνάιτεντ!

Ο Έλληνας στράικερ ήταν απολαυστικός στη νίκη της ομάδας του (4-2) επί της Κολόμπους Κρου καθώς με ένα γκολ και δυο ασίστ, την οδήγησε σε τεράστια νίκη για τα playoffs του MLS!

O Γιακουμάκης άνοιξε το σκορ στο 38ο λεπτό και αφού οι φιλοξενούμενοι ισοφάρισαν, έβγαλε... δημιουργικό χαρακτήρα σερβίροντας το 2-1 στον Σίλβα στις καθυστερήσεις του πρώτου μέρους.

Στο 83' ο Γιακουμάκης, έδωσε έτοιμο γκολ και στον Μοσκέρα για το 3-1 με τον Αλμάδα να δίνει διαστάσεις θριάμβου στη νίκη της Ατλάντα Γιουνάιτεντ για το 4-1 και τον Άρφτσεν να μειώνει στο τελικό 4-2.

Πηγή: sportfm

Απογοητευτικός ο ΠΑΟΚ ηττήθηκε από την Στεάουα στην Τούμπα για το Conference League
Δύο πολύτιμους βαθμούς «απώλεσε» στην πρεμιέρα του Conference League ο Παναθηναϊκός
Παρελθόν από την ΑΕΚ ο Παναγιώτης Κονέ-Υπέβαλε την παραίτησή του μετά από 4 χρόνια
Στην 15η θέση της βαθμολογίας της UEFA ανέβηκε η Ελλάδα
Οπαδός της Τράμπζονσπορ έδωσε στο παιδί του το όνομα του Μπακασέτα
Έλιωσε την Μπράγκα με τριάρα και εμφάνιση… τροπαιούχου ο Ολυμπιακός!
Γκαρθία: «Ο Μεντιλίμπαρ έπαιξε μεγάλο ρόλο στο να έρθω στον Ολυμπιακό»
ΑΕΚ: Ακόμα δύο επιστροφές για τον Αλμέιδα, μπήκαν Λιβάι και Γκατσίνοβιτς
Ολυμπιακός Κ19: Ξεκινάει το φετινό του ταξίδι στο Youth League κόντρα στην Ταλίνα Κάλεβ
Ο Παναθηναϊκός στοχεύει στη νίκη με πειστική εμφάνιση στην ευρωπαϊκή του πρεμιέρα