Μοιράστηκαν από ένα βαθμό και έριξαν αυλαία Ολυμπιακός και Πάφος

Ισόπαλοι 1-1 αναδείχθηκαν το βράδυ της Τρίτης Ολυμπιακός και Πάφος FC, στο παιχνίδι με το οποίο ολοκληρώθηκε το πρόγραμμα της 26ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος ποδοσφαίρου.

Το σκορ άνοιξε για τους φιλοξενούμενους στο 22’ ο Αμπντουραχίμι, για να ισοφαρίσει για την ομάδα της Λευκωσίας ο Ψύχας στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων του πρώτου ημιχρόνου.

Με το αποψινό αποτέλεσμα η ομάδα της Πάφου κατέλαβε την τέταρτη θέση της βαθμολογίας, ενώ ο Ολυμπιακός τερμάτισε στην 14η θέση του πίνακα.

Ομόνοια για Μπεζούς: «Έξι μήνες μετά είναι απολύτως καλά»
Απορρίφθηκε η έφεση της ΑΕΛ, μένουν στον Απόλλωνα οι βαθμοί του ντέρμπι-Το σκεπτικό της απόφασης
Ετοιμάζονται για πρόταση σε Χρυσοστόμου στην Ανόρθωση-Περιμένουν παρουσίαση του νέου Δ.Σ.
Έντονος ο Ιωάννου για τις αλλαγές προπονητών στον ΑΠΟΕΛ-«τι να έκανε ένας προπονητής μέσα σε ένα μηνά;»
Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες του Nations League
Αναχώρησε για το Κόσοβο η Εθνική Κύπρου-Παρών και ο Γιώργος Κούμας (pics)
Το μήνυμα που άφησαν οι παίχτες της Ρουμανίας στα αποδυτήρια του «ΑΕΚ Αρένα»
Βαριά ήττα για την Εθνική Κύπρου απέναντι στη Ρουμανία-«Πρέπει να αλλάξουμε κάποια πράγματα»