BINTEO: O CR7 είχε νεύρα μετά την ήττα της Αλ Νασρ και τα έβαλε με τον πάγκο της ομάδας του

Η Αλ Νασρ ηττήθηκε με 1-0 από την Αλ Ουεντά για τον ημιτελικό του King Cup κι έτσι αποκλείστηκε από τη συνέχεια της διοργάνωσης.

Και, μάλιστα, οι αντίπαλοι της ομάδας του Πορτογάλου σούπερ σταρ έπαιζαν και με δέκα παίκτες από το 53ο λεπτό της αναμέτρησης.

Με το σφύριγμα της λήξης του πρώτου ημιχρόνου, ο Κριστιάνο πήγε απογοητευμένος και οργισμένος στα αποδυτήρια και δεν παρέλειψε να τα... βάλει και με τον πάγκο της Αλ Νασρ.

Πηγή: sdna

Μάτιπ: Αποσύρθηκε στα 33 του χρόνια
Σε προχωρημένες συζητήσεις με την αγγλική ομοσπονδία ο Τούχελ
Με Κάλενς σε ρόλο αριστερού μπακ-χαφ, το Περού κέρδισε την Ουρουγουάη του Πελίστρι
Λούλα: «Μόνο Παίκτες από τη Βραζιλία στην Εθνική Ομάδα»
Ο ΜάκΑτι τίμησε τη μνήμη του Μπάλντοκ αφιερώνοντάς του το γκολ του με την Κ21 της Αγγλίας
Nations League: Νίκη με υπογραφή Ουντάβ για Γερμανία, έσωσε τον βαθμό στο τέλος η Ολλανδία
UEFA: Τιμωρία σε Λάτσιο και Ατλέτικο για ρατσιστική συμπεριφορά οπαδών τους
Ρεάλ Μαδρίτης: Χειρουργήθηκε με επιτυχία ο Καρβαχάλ
Ο Ρόι Κιν τα «έχωσε» στους Άγγλους για το 1-0 του Παυλίδη: «Είστε σοβαροί; Κάποιος να κάνει ένα τάκλιν»
Κιλιάν Μπαπέ: Έγινε... τσακωτός σε νυχτερινό κλαμπ της Στοκχόλμης, όσο παιζόταν το Ισραήλ - Γαλλία