Φρέναρε τη Μίλαν πριν το Champions League η Έμπολι

Μετά την Ίντερ, και η Μίλαν άφησε βαθμούς λίγες ημέρες πριν τα πρώτα ματς των προημιτελικών του Champions League.

Οι «ροσονέρι» κόλλησαν στο 0-0 με την Έμπολι εντός έδρας και έχασαν την ευκαιρία να εδραιωθούν στην πρώτη τετράδα της βαθμολογίας της Serie A - όντες πλέον στην 3η θέση και μόλις στο +2 από την 5η.

Η ομάδα του Στέφανο Πιόλι... βραχυκύκλωσε στο πρώτο ημίχρονο αλλά ανέβηκε στο δεύτερο, όπου οι πρωταθλητές πίεσαν, ειδικά στα τελευταία λεπτά αλλά δεν έφτασαν στο γκολ της λύτρωσης.

Νόμισαν πάντως ότι το βγήκαν με τον Ζιρού στο 89’, ωστόσο το VAR αποφάνθηκε ότι ο έμπειρος Γάλλος είχε στείλει την μπάλα στα δίχτυα με το χέρι.

Πηγή: sportfm

Ελλάδα-Ιρλανδία, Φινλανδία-Αγγλία, Αυστρία-Νορβηγία αμέτρητες αγορές σε σούπερ αποδόσεις από την Megabet Plus
Βόμβα με Χάαλαντ-«Αποφάσισε να φύγει από τη Σίτι»
Η Γιουνάιτεντ βγάζει στο «σφυρί» τον Μαγκουάιρ με μειωμένη τιμή
Η Αλ Χιλάλ εξακολουθεί να... ονειρεύεται τον Βινίσιους-Ετοιμάζει νέα μυθική πρόταση
O Ρις Τζέιμς ψάχνει τρόπο να φύγει από την Τσέλσι λόγω των τραυματισμών του
Πέρασε από την Πολωνία η Πορτογαλία στο Nations League, νίκη Ισπανίας στο ντέρμπι με Δανία
Η Μπαρτσελόνα θα εξοφλήσει τον Λιονέλ Μέσι το 2025 (pic)
Η Εθνική Πολωνίας τίμησε τον Γκρέγκορζ Κριχόβιακ για τις 100 συμμετοχές με το εθνόσημο
Μάτιπ: Αποσύρθηκε στα 33 του χρόνια