«Ο γιος μου είναι δύο χρονών, στο πρώτο γκολ θα ήταν καλύτερος»

Στα λάθη των ποδοσφαιριστών, στάθηκε ο τεχνικός του Άρη, Αλεξέι Σπιλέφσκι, μετά το ισόπαλο 2-2 με αντίπαλο την Ομόνοια.

Μιλώντας στη διάσκεψη Τεχνικού ανέφερε πως, «ο κανόνας στο ποδόσφαιρο λέει ότι αν δεν σκοράρεις, θα δεχτείς γκολ. Κάναμε εύκολα λάθη. Είμαι θυμωμένος. Οι ομάδες έχουν μεγάλο κίνητρο απέναντι μας. Συνεχίζουμε την δουλειά για το επόμενο παιχνίδι με τον Απόλλωνα. Η αλήθεια δεν ξεκινήσαμε καλά το ματς, η Ομόνοια ήταν καλύτερη στα πρώτα λεπτά. Στο ημίχρονο ήμουν πολύ έντονος. Είχαμε κάποια θέματα με το ροτέισιον, ειδικά με τους νεαρούς. Στο δεύτερο μέρος κυριαρχήσαμε αλλά αυτό δεν ήταν αρκετό. Έχουμε ένα μεγάλο ρόστερ. Τα λάθη δεν ήταν θέμα ροτέισιον. Ο γιος μου είναι δύο χρονών, στο πρώτο γκολ θα ήταν καλύτερος τακτικά εκεί. Κάποιες φορές είναι καλό να γίνονται αυτά τα λάθη για να βελτιωνόμαστε»

Για τους τραυματίες: «Ο Καζού είχε κάποια θέματα μετά την Σπάρτα στον προσαγωγό. Ο Γιαγκό είχε ένα χτύπημα στην πλάτη. Ελπίζω και για τον Μπρόρσον να μην είναι σοβαρό. Είμαι έτοιμος να αγωνιστώ κι εγώ»

Κβιλιτάια λαμπρός τον οδηγεί-Κέρδισε την Ομόνοια ο Άρης
Με νίκες προχώρησαν Ομόνοια Αραδίππου, Ανόρθωση και ΑΕΛ στην Cyprus League by Stoiximan
Ολοκληρώνεται την Κυριακή με τρεις αγώνες η 6η αγωνιστική της Cyprus League
Ούγκο Μάρτινς: «Είμαι πολύ περήφανος, μόνο νίκη κόντρα στον ΑΠΟΕΛ» (vid)
One Μακρής show με δώρο γενεθλίων για την ΑΕΛ ένα χατ-τρικ
«Κυανόλευκο» το βαρωσιώτικο ντέρμπι ανάμεσα σε Ανόρθωση και Νέα Σαλαμίνα
Στην αποστολή της Ομόνοιας ο Γιόβετιτς ενόψει Άρη
Διπλό μεγάλης σημασίας για την Ομόνοια Αραδίππου με 2-1 κόντρα στην Ομόνοια 29ης Μαΐου