Ασύλληπτος Μανωλάς... Έκανε ντεμπούτο, έπαιξε σέντερ φορ και έβαλε πέντε γκολ με τον Πανναξιακό

Λίγες ημέρες μετά την ανακοίνωση της μεταγραφής του Κώστα Μανωλά στον Πανναξιακό, ο Έλληνας στόπερ όχι μόνο πραγματοποίησε την πρώτη του εμφάνιση, αλλά βρήκε δίχτυα πέντε φορές για τη νέα του ομάδα.

Ο ίδιος αγωνίστηκε ως σέντερ φορ στην αναμέτρηση κόντρα στον Μαρπησσαϊκό, για τη 2η αγωνιστική της Α' κατηγορίας της ΕΠΣ Κυκλάδων.

Μέσα σε 34 λεπτά «χτύπησε» πέντε φορές, με το σκορ του ημιχρόνου να διαμορφώνεται σε 9-1!

Πηγή: gazzetta.gr

Μεγάλη γκέλα για τον Ολυμπιακό στο Καραϊσκάκης-Προηγήθηκε 2-0 και ισοφαρίστηκε από τον Λεβαδειακό
Επιμένουν οι Μεξικανοί για Αλμέιδα-Γράφουν ξανά για το ενδιαφέρον της Τσίβας
Σε μια συγκινητική τελετή αποχαιρέτησαν τον Μπάλντοκ οι συμπαίκτες του σε Παναθηναϊκό και Εθνική
Παναθηναϊκός: Επέστρεψαν και οι τελευταίοι διεθνείς - Ατομικό και θεραπεία για Ιωαννίδη, Μαξ
Τσακίρης: «Τα δεδομένα για την 11άδα της ΑΕΚ με ΠΑΟΚ-Γιατί δεν βγαίνει με τίποτα ο Ελίασον»
Στις 30 Οκτωβρίου το τελευταίο αντίο στον Τζορτζ Μπάλντοκ
«Υπάρχουν δύο τύποι προπονητών και ο Ιβάν»-Αποθεώνουν τον Γιοβάνοβιτς, Τριτσκόφσκι και Μιροσάβλιεβιτς
Άλμα έξι θέσεων για την Εθνική Ελλάδας στο FIFA Ranking
Στις 30 Οκτωβρίου η κηδεία του Μπάλντοκ, αίτημα για αναβολή του ματς με τον Ατρόμητο