ΒΙΝΤΕΟ: Έτσι... τρίτωσε το «κακό» με το VAR στο Τσίρειο-Αιφνιδίασε η Δόξα

Τρίτωσε το... κακό στο Τσίρειο, αφού το VAR, για τρίτη φορά παρενέβη, με την ΑΕΛ να γυρίζει το παιχνίδι σε 2-1, για να το φέρει ξανά στα ίσα λίγα λεπτά αργότερα η Δόξα.

Στο 28ο λεπτό, η ΑΕΛ πήρε ξανά προβάδισμα με τον Μιλιντσεάνου, μετά από παρέμβαση του VAR, καθώς ο Καραμανώλης απομάκρυνε την μπάλα, ωστόσο από τον έλεγχο διαπιστώθηκε πως ήταν γκολ.

Δύο λεπτά αργότερα, η Δόξα ισοφάρισε ξανά, με τον Σαντίκ να κάνει το 2-2.

Δείτε τα γκολ

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΔΩ: BINTEO: Το δεκάλεπτο της ανατροπής στο Τσίρειο-Οι φάσεις με τα δύο χέρια που έδειξε το VAR

Νίκη Ανόρθωσης και ισοπαλία Άρη-Απόλλωνα-Τρεις αναμετρήσεις σήμερα
Έσπασε το αήττητο της Ομόνοιας και πέτυχε την πρώτη της νίκη η Ανόρθωση
Το ήθελαν και το προσπάθησαν και οι δύο όμως φεύγουν με ισοπαλία από το Αλφαμέγα Άρης και Απόλλων
ΒΙΝΤΕΟ: «Τα πιο σπουδαία γκολ είναι αυτά της ζωής»-Βραβεύτηκε ο μικρός Ανδρέας από το «Famagusta»
Αυξημένα μέτρα ασφαλείας στο ντέρμπι Ανόρθωσης-Ομόνοιας στο Παπαδόπουλος (pics)